Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23
Dny otevřených dveří
24
Dny otevřených dveří
25
Dny otevřených dveří
26
Dny otevřených dveří
27
Dny otevřených dveří
Koncert sborů a kapely Cmaj7
28 29
30
Závěrečné vystoupení TO na pracovišti v T. Svinech
31
Výchovný koncert pro ZŠ V Nových Hradech
Koncert žáků paní učitelky Michaely Kuthanové
1
Absolventský a třídní koncert kytaristů
2
Koncert žáků paní učitelky Zdeňky Podroužkové
Koncert duchovní hudby
3
Třídní přehrávka žáků paní učitelky Larisy Kolcové
4 5

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Zaměstnanci

Zaměstnanci

Oddělení bicích a dechových a nástrojů

Bc. Vojtěch Sýkora, DiS. - VEDOUCÍ

bicí nástroje

Trhové Sviny

Jaroslav Brácha

trubka, zobcová flétna

Jílovice, Nové Hrady

Blanka Dašková

zobcová flétna

Svatý Jan nad Malší

Jan Mikoláš, DiS.

trubka, zobcová flétna

Horní Stropnice, Svatý Jan
nad Malší, Trhové Sviny

Zdeňka Podroužková

saxofon, zobcová flétna

Besednice, Trhové Sviny

Mgr. Luboš Procházka, DiS.

baskřídlovka, trombon 

Nové Hrady, Trhové Sviny

Jaroslav Tröstl

zobcová flétna

Jílovice

Ondřej Valach, DiS.

klarinet, saxofon, zobcová flétna

Trhové Sviny, Zubčice 

Bc. Markéta Zikmundová, dipl. um.

příčná flétna, zobcová flétna

Trhové Sviny

Oddělení klávesových nástrojů a akordeonu

Jana Šulistová, dipl. spec. - VEDOUCÍ

akordeon, chrámové varhany, klavír

Horní Stropnice, Nové Hrady, Trhové Sviny

Bc. Jiří Balek

interpretace duchovní hudby, chrámové varhany, klavír

Svatý Jan nad Malší, Trhové Sviny, Zubčice

Jaroslav Brácha

akordeon, klavír

Jílovice, Nové Hrady

Dagmar Chalupová

akordeon, keyboard

Benešov nad Černou

Mgr. Hana Kudrnová

klavír

Horní Stropnice, Nové Hrady, Trhové Sviny

Ing. Michaela Kuthanová, DiS.

klavír

Malonty, Trhové Sviny

Aleš Parkan, DiS.

akordeon, keyboard

Benešov nad Černou

Mgr. Luboš Procházka, DiS.

akordeon, keyboard

Horní Stropnice, Nové Hrady

Mgr. Andrea Procházková, DiS.

klavír

Nové Hrady, Trhové Sviny

Mgr. Jana Štorová, DiS.

akordeon

Trhové Sviny

Mgr. Michael Tröstl

chrámové varhany, klavír

Jílovice, Trhové Sviny

Mgr. Magdalena Valentová

klavír

Zubčice

Bc. Michaela Vithová, DiS.

klavír, keyboard

Trhové Sviny

Anna Vrublová, DiS.

klavír

Besednice, Trhové Sviny

Oddělení smyčcových a strunných nástrojů

Radka Hájková - VEDOUCÍ

interpretace duchovní hudby, violoncello

Trhové Sviny

Blanka Dašková

violoncello

Svatý Jan nad Malší

MgA. Klára Ferenczi, dipl. um.

kytara

Zubčice

Jan Havlín, DiS.

kytara, elektrická kytara

Jílovice, Nové Hrady, Trhové Sviny

Mgr. Irina Hromková

kytara

Trhové Sviny

Jan Janda, DiS.

kytara, elektrická kytara

Trhové Sviny

René Klouda, dipl. um.

kytara

Trhové Sviny

Mgr. Larisa Kolcová

housle, viola

Trhové Sviny

Markéta Kučírková

housle

Trhové Sviny

Josef Menšík, dipl. um.

housle, kytara

Benešov nad Černou, Malonty

Mgr. Marcel Neckář, Ph.D.

kytara

Besednice

Mgr. Jan Podroužek, DiS.

kytara, loutna

Trhové Sviny

Jaroslav Tröstl

housle, viola

Jílovice

Oddělení zpěvu a předmětů recepce a reflexe hudby

Bc. Jiří Balek - VEDOUCÍ

hudební nauka, sborový zpěv

Svatý Jan nad Malší, Trhové Sviny, Zubčice

Marie Balková

sólový zpěv, sborový zpěv, interpretace duchovní hudby

Svatý Jan nad Malší, Trhové Sviny, Zubčice

Jaroslav Brácha

hudební nauka

Jílovice, Nové Hrady

Blanka Janová, DiS.

sólový zpěv, hudební nauka

Besednice, Trhové Sviny

Mgr. Hana Kudrnová

sólový zpěv

Horní Stropnice, Nové Hrady, Trhové Sviny

Josef Menšík, dipl. um.

hudební nauka

Benešov nad Černou, Malonty

Mgr. Marcel Neckář, Ph.D.

hudební nauka

Besednice

Mgr. Luboš Procházka, DiS.

hudební nauka

Horní Stropnice, Nové Hrady

Mgr. Michael Tröstl

hudební nauka, sborový zpěv

Jílovice, Trhové Sviny

Oddělení nehudebních uměleckých oborů

Monika Kadlecová - VEDOUCÍ

taneční techniky a taneční tvorba

Trhové Sviny

Jindřiška Müllerová

taneční techniky a taneční tvorba

Nové Hrady

Mgr.A. Dana Vilímová

výtvarné techniky a tvorba

Nové Hrady, Svatý Jan nad Malší, Trhové Sviny

Bc. Michaela Vithová, DiS.

korepetice Tanečního oboru v Trhových Svinech

Trhové Sviny

Jana Šulistová, dipl. spec.

korepetice Tanečního oboru v Nových Hradech

Nové Hrady

Provozní a ekonomický úsek

Bc. Simona Pardamcová

daně, FKSP, mimorozpočtové zdroje, mzdové účetnictví, personalistika, půjčovné, registr smluv, rozpočty, veřejné zakázky

Trhové Sviny

Ludmila Vaňková

doplňková činnost, nákupy - objednávky, podatelna - výpravna, správa majetku, účetnictví, úplata za vzdělávání ("školné")

Trhové Sviny

Mgr. Michael Tröstl

BOZP, e-podatelna, GDPR, spisovna, školní matrika

Trhové Sviny

Marie Pešková

pokladna, školnice, úklid

Trhové Sviny - Husova 548, Sokolská 1052, Žižkovo náměstí 92

Naděžda Horelicová

úklid

Trhové Sviny - Školní 709

Jiřina Homolková

úklid

Nové Hrady

Mgr. Jan Podroužek, DiS.

administrativa, správa webu

Trhové Sviny - Sokolská 1052