Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
2
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
3
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
4
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
5
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
6
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
7
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
8
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
9
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
10
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
11
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
12
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
13
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
14
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
15
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
16
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
17
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
18
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
19
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
20
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
21
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
22
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
23
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
24
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
25
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
Jihočeské Nové Hrady
26
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
Jihočeské Nové Hrady
27
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
Klášter pod hvězdami
Jihočeské Nové Hrady
28
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
Jihočeské Nové Hrady
29
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
Jihočeské Nové Hrady
30
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
31
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
1
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
2
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
3
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024
Koncert žákovských interpretačních kurzů a dílen 2024 Nové Hrady
4
Prázdninové úřední hodiny 2023-2024

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Zaměstnanci

Zaměstnanci

Oddělení bicích a dechových a nástrojů

Bc. Vojtěch Sýkora, DiS. - VEDOUCÍ

bicí nástroje

Trhové Sviny - Husova 548

Patrik Bartizal

bicí nástroje

Trhové Sviny – Husova 548

Kateřina Borovková

klarinet, saxofon, zobcová flétna

Nové Hrady, Trhové Sviny – Sokolská 1052

Jaroslav Brácha

zobcová flétna

Nové Hrady

Blanka Dašková

zobcová flétna

Svatý Jan nad Malší

Mgr. art. Linda Loudová, DiS.

hoboj, zobcová flétna

Trhové Sviny - Sokolská 1052

Jan Mikoláš, DiS.

trubka, zobcová flétna

Horní Stropnice, Svatý Jan
nad Malší, Trhové Sviny - Sokolská 1052

Zdeňka Podroužková

saxofon, zobcová flétna

Besednice

Mgr. Luboš Procházka, DiS.

baskřídlovka, trombon 

Nové Hrady, Trhové Sviny - Sokolská 1052

Jaroslav Tröstl

zobcová flétna

Jílovice

Ondřej Valach, DiS.

klarinet, saxofon, zobcová flétna

Trhové Sviny - Sokolská 1052, Zubčice 

Bc. Markéta Zikmundová, dipl. um.

příčná flétna, zobcová flétna

Trhové Sviny - Školní 709

Oddělení klávesových nástrojů a akordeonu

Jana Šulistová, dipl. spec. - VEDOUCÍ

akordeon, chrámové varhany, klavír

Horní Stropnice, Nové Hrady, Trhové Sviny - Sokolská 1052, Školní 709

Bc. Jiří Balek

chrámové varhany, klavír

Trhové Sviny - Školní 709, Zubčice

Milan Bílek

keyboard

Nové Hrady

Jaroslav Brácha

akordeon

Nové Hrady

Dagmar Chalupová

akordeon, keyboard, klavír

Benešov nad Černou, Horní Stropnice, Nové Hrady

MgA. Martina Kučerová, DiS.

keyboard, klavír

Svatý Jan nad Malší

Mgr. Hana Kudrnová

klavír

Nové Hrady, Trhové Sviny - Sokolská 1052

Mgr. art. Linda Loudová, DiS.

akordeon

Trhové Sviny - Sokolská 1052

Ing. Michaela Menšíková, DiS.

klavír

Malonty, Trhové Sviny - Školní 709

Aleš Parkan, DiS.

akordeon

Benešov nad Černou

Mgr. Luboš Procházka, DiS.

akordeon

Horní Stropnice, Nové Hrady

Mgr. Andrea Procházková, DiS.

klavír

Besednice, Nové Hrady, Trhové Sviny - Sokolská 1052

Mgr. Jana Štorová, DiS.

akordeon

Trhové Sviny - Sokolská 1052

Mgr. Michael Tröstl

chrámové varhany, klavír

Jílovice, Trhové Sviny - Sokolská 1052, Školní 709

Mgr. Michaela Vithová, DiS.

klavír, keyboard

Jílovice, Trhové Sviny - Sokolská 1052, Školní 709

Anna Vrublová, DiS.

klavír

Besednice

Oddělení smyčcových a strunných nástrojů

Radka Hájková - VEDOUCÍ

violoncello

Trhové Sviny - Sokolská 1052

MgA. Klára Ferenczi, dipl. um.

kytara

Zubčice

Jan Havlín, DiS.

kytara

Jílovice, Nové Hrady, Svatý Jan nad Malší, Trhové Sviny - Sokolská 1052

Mgr. Irina Hromková

kytara

Trhové Sviny - Sokolská 1052

Mgr. Larisa Kolcová

housle, viola

Trhové Sviny - Sokolská 1052

MgA. Martina Kučerová, DiS.

violoncello

Svatý Jan nad Malší

Markéta Kučírková

housle

Trhové Sviny - Sokolská 1052

Josef Menšík, dipl. um.

housle, kytara

Benešov nad Černou, Malonty

Mgr. Marcel Neckář, Ph.D.

kytara

Besednice

Mgr. Jan Podroužek, DiS.

kytara, loutna

Trhové Sviny - Sokolská 1052

Mgr. art. Karolína Vobořilová, DiS.

kytara

Trhové Sviny - Sokolská 1052

Jaroslav Tröstl

housle, viola

Jílovice

Oddělení zpěvu a předmětů recepce a reflexe hudby

Bc. Jiří Balek - VEDOUCÍ

hudební nauka, sborový zpěv, zpěvohrátky v DČ

Trhové Sviny - Školní 709, Zubčice

Marie Balková

sólový zpěv, sborový zpěv

Svatý Jan nad Malší, Trhové Sviny - Školní 709

Kateřina Borovková

hudební nauka

Nové Hrady

Dagmar Chalupová

hudební nauka

Benešov nad Černou

Blanka Janová, DiS.

sólový zpěv, hudební nauka, sborový zpěv

Besednice, Trhové Sviny - Sokolská 1052

MgA. Martina Kučerová, DiS.

hudební nauka

Svatý Jan nad Malší

Mgr. Hana Kudrnová

sólový zpěv

Horní Stropnice, Nové Hrady, Trhové Sviny - Sokolská 1052

Josef Menšík, dipl. um.

hudební nauka

Malonty

 

 

Mgr. Luboš Procházka, DiS.

hudební nauka

Horní Stropnice, Nové Hrady

Mgr. Michael Tröstl

hudební nauka, sborový zpěv

Jílovice

Ondřej Valach, DiS.

hudební nauka

Zubčice

Mgr. Michaela Vithová, DiS.

hudební nauka

Jílovice

Oddělení nehudebních uměleckých oborů

Monika Kadlecová - VEDOUCÍ

taneční techniky a taneční tvorba

Trhové Sviny - Školní 709

Mgr. Kateřina Hálová, DiS.

dramatická a slovesná tvorba, mažoretky v DČ

Trhové Sviny - Školní 709

Jindřiška Müllerová

taneční techniky a taneční tvorba

Nové Hrady

Mgr. Anna Mášová

výtvarné dílny v DČ

Horní Stropnice

Jana Šulistová, dipl. spec.

korepetice Tanečního oboru

Nové Hrady

Mgr.A. Dana Vilímová

výtvarné techniky a tvorba, výtvarné dílny v DČ

Besednice, Nové Hrady, Svatý Jan nad Malší, Trhové Sviny - Školní 709

Mgr. Michaela Vithová, DiS.

korepetice Tanečního oboru

Trhové Sviny - Školní 709

Provozní a ekonomický úsek

Radka Hájková

ochrana oznamovatelů (whistleblowing)

Trhové Sviny – Sokolská 1052

Jiřina Homolková

úklid

Nové Hrady

Naděžda Horelicová

úklid

Trhové Sviny - Školní 709

Marie Pešková

pokladna, školnice, úklid

Trhové Sviny - Husova 548, Sokolská 1052, Žižkovo náměstí 92

Mgr. Jan Podroužek, DiS.

správa webu

Trhové Sviny - Sokolská 1052

Mgr. Luboš Procházka, DiS.

ředitel školy, statutární orgán

Trhové Sviny – Žižkovo náměstí 92

Alena Soukupová, DiS.

daně, FKSP, mimorozpočtové zdroje, mzdové účetnictví, personalistika, půjčovné, registr smluv, rozpočty, veřejné zakázky

Trhové Sviny - Žižkovo náměstí 92

Mgr. Michael Tröstl

BOZP, e-podatelna, GDPR, spisovna, školní matrika

Trhové Sviny - Žižkovo náměstí 92

Ludmila Vaňková

doplňková činnost, nákupy - objednávky, podatelna - výpravna, správa majetku, účetnictví, úplata za vzdělávání ("školné")

Trhové Sviny - Žižkovo náměstí 92

Mgr.art. Karolína Vobořilová, DiS.

administrativa, sociální sítě školy

Trhové Sviny – Žižkovo náměstí 92