Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6
Závěrečný koncert žáků B. Janové
7
Třídní přehrávka J. Štorové
8
Absolventský koncert Lukáše Průky
9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Pracoviště > Horní Stropnice

Horní Stropnice

V Horní Stropnici vzděláváme v prostorech místní základní školy, v učebně adaptované pro individuální výuku a v běžné kolektivní třídě.

V Horní Stropnici aktuálně vyučujeme v hudebním oboru studijním zaměřením: Hra na akordeon, Hra na klavír, Hra na trubku, Hra na zobcovou flétnu, Sólový zpěv.

V Horní Stropnici pořádáme Kurzy tvořivé výchovy - Tvořivé dílny. Tato aktivita je praktickou řemeslnou volnočasovou výtvarnou zájmovou vzdělávací dílnou cílenou na existující školní kolektivy žáků tamější základní školy. V kurzech účastníci především hlouběji poznávají a zkoušejí selektivně vybrané výtvarné techniky a související výtvarný materiál – často v návaznosti na výtvarná témata z běžného školního vyučování. Posláním kurzů je podpořit společně trávený čas dětí příslušných dílčích školních kolektivů v dané obecní komunitě, podpořit možnosti rozvoje a šíři užitých prostředků pro vlastní neverbální vyjadřování dětí a zprostředkovat účastníkům nové inspirační zdroje z prostředí výtvarného umění. Garantem kurzů je vyučující prvního stupně ZŠ a MŠ Horní Stropnice, paní Mgr. Ladislava Ondřichová.

Ukázka výtvorů z Kurzů tvořivé výchovy:

 

Děkujeme obci Horní Stropnice, ZŠ a MŠ Horní Stropnice za poskytnutí prostor k našim činnostem a veškerou další spolupráci.

Kontaktní osoba pracoviště Horní Stropnice: Luboš Procházka, reditel@zustsviny.cz

Rozvrh výuky - Horní Stropnice

Fotogalerie Horní Stropnice

Dokumenty Kurzů tvořivé výchovy