Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14
KPH - Vánoční koncert ZUŠ
15 16 17
18 19 20 21 22
Pěvecký sbor Kaplice
23
Pěvecký sbor Kaplice
24
Pěvecký sbor Kaplice
25
Pěvecký sbor Kaplice
26
Pěvecký sbor Kaplice
27
Pěvecký sbor Kaplice
28
Pěvecký sbor Kaplice
29
Pěvecký sbor Kaplice
30
Pěvecký sbor Kaplice
31
Pěvecký sbor Kaplice

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Pracoviště > Horní Stropnice

Horní Stropnice

V Horní Stropnici vzděláváme v prostorech místní základní školy, v učebně adaptované pro individuální výuku a v běžné kolektivní třídě.

V Horní Stropnici aktuálně vyučujeme v hudebním oboru studijním zaměřením: Hra na akordeon, Hra na klavír, Hra na trubku, Hra na zobcovou flétnu, Sólový zpěv.

V Horní Stropnici pořádáme Kurzy tvořivé výchovy - Tvořivé dílny. Tato aktivita je praktickou řemeslnou volnočasovou výtvarnou zájmovou vzdělávací dílnou cílenou na existující školní kolektivy žáků tamější základní školy. V kurzech účastníci především hlouběji poznávají a zkoušejí selektivně vybrané výtvarné techniky a související výtvarný materiál – často v návaznosti na výtvarná témata z běžného školního vyučování. Posláním kurzů je podpořit společně trávený čas dětí příslušných dílčích školních kolektivů v dané obecní komunitě, podpořit možnosti rozvoje a šíři užitých prostředků pro vlastní neverbální vyjadřování dětí a zprostředkovat účastníkům nové inspirační zdroje z prostředí výtvarného umění. Garantem kurzů je vyučující prvního stupně ZŠ a MŠ Horní Stropnice, paní Mgr. Ladislava Ondřichová.

Ukázka výtvorů z Kurzů tvořivé výchovy:

 

Děkujeme obci Horní Stropnice, ZŠ a MŠ Horní Stropnice za poskytnutí prostor k našim činnostem a veškerou další spolupráci.

Kontaktní osoba pracoviště Horní Stropnice: Luboš Procházka, reditel@zustsviny.cz

Rozvrh výuky - Horní Stropnice

Fotogalerie Horní Stropnice

Dokumenty Kurzů tvořivé výchovy