Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23
KPH - Společný koncert žáků ZUŠ F. Pišingera, T. Sviny a ZUŠ B. Jeremiáše
24 25
Singin' spring - Nové Hrady
Zvonky na hradě
26 27
Jindřichohradecká akordeonová přehlídka
28
29
Absolventský koncert Elišky Brychtové a Lucie Kubíčkové
30
Koncert žáků M. Menšíkové
1
Rapšašské Zikmundohraní
2
Oči dokořán
3 4 5

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Pracoviště > Svatý Jan nad Malší

Svatý Jan nad MalšíSvatý Jan nad Malší

Ve Svatém Janu nad Malší vyučujeme ve třídách základní školy.

Ve Svatém Janu nad Malší aktuálně vyučujeme v hudebním oboru studijním zaměřením: Hra na keyboard, Hra na klavír, Hra na trubku, Hra na violoncello, Hra na zobcovou flétnu, Sborový zpěv, Sólový zpěv.

Ve Sv. Janu nad Malší realizujeme Kurzy tvořivé výchovy - Tvořivé dílny. Tato aktivita je praktickou řemeslnou volnočasovou výtvarnou zájmovou vzdělávací dílnou cílenou na existující školní kolektivy žáků tamější základní školy. V kurzech účastníci především hlouběji poznávají a zkoušejí selektivně vybrané výtvarné techniky a související výtvarný materiál – často v návaznosti na výtvarná témata z běžného školního vyučování. Posláním kurzů je podpořit společně trávený čas dětí příslušných dílčích školních kolektivů v dané obecní komunitě, podpořit možnosti rozvoje a šíři užitých prostředků pro vlastní neverbální vyjadřování dětí a zprostředkovat účastníkům nové inspirační zdroje z prostředí výtvarného umění. Jednotlivé výtvarné práce jsou vystavovány v prostorách ZŠ a na zvláštních tematických výstavách aktivity. Garantem kurzů je paní Mgr.A. Dana Vilímová ze ZUŠ F. Pišingera, Trhové Sviny.

Svatý Jan nad MalšíDěkujeme obci Svatý Jan nad Malší, ZŠ a MŠ Svatý Jan nad Malší za poskytnutí prostor k našim činnostem a veškerou další spolupráci.

Kontaktní osoba pracoviště Svatý Jan nad Malší: Marie Balková, balkova@zustsviny.cz

Rozvrh výuky - Svatý Jan nad Malší

Fotogalerie Svatý Jan nad Malší

Svatý Jan nad Malší - N. Vítů

 

Antonín Dvořák mladým

Trio zobcových fléten ze Svatého Jana nad Malší se 3. 12. 2022 zúčastnilo soutěže na Pražské konzervatoři Antonín Dvořák mladým. V nemalé konkurenci obdrželi Michaela Barabášová, Tadeáš Tvaroh a Lukáš Tlapa Stříbrné pásmo. Gratulujeme!

Záznam ze soutěžního vystoupení tria zobcových fléten můžete shlédnout pod tímto odkazem: https://youtu.be/50lv1emOL5c

IMG-20221204-WA0001.jpg